VIATA DE LANGA MINE

FORUM DIFICIL PENTRU CEI CE CRED ORBESTE, INDIFERENT IN CE

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Locomotiva scoate fum.....!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
abbuviorica
Admin

Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Locomotiva scoate fum.....!!   07.05.14 18:57

Situatia este cam asa....
"-Locomotiva scoate fum"
"-Locomotiva scoate si fum asa ca trebuie sa demonstrezi intai ca locomotiva scoate fum.
"-Am vazut cu ochii mei ca locomotiva scoate fum"
"-Faptul ca nu poti demonstra ca locomotiva scoate fum, arata ca nu ai citit interactiune dintre fum si fumuri"
"-Nu inteleg ce sa demonstrez.In fiecare zi trece pe camp o locomotiva care scoate fum"
"-Eu te-am intrebat daca locomotiva scoate doar fum si nu ai fost in stare sa-mi raspunzi , asa ca apare un absurd in context.
Fumul este rezultatul unui studiu organizat si rezolutionat al efectului focului asupra mediului si dorintei de pacificare fara fumuri"
"-Da, zau , jur pe barba profetului....Locomotiva scoate fum....!!"
"-de ce sa accept ca locomotiva scoate fum ? Daca tu nu poti demonstra ca locomotiva nu scoate fum.Eu insa l-am studiat, in contextul operatiunilor de mentinere a pacii pe de o parte si a evolutiei conceptului de justitie penala internationala pe de alta parte.Locomotiva nu poate scaoete fum cand vrea ea , trebuie stiut asta dar numai mimozele mimozele scot fum .Iar fumul si locomotiva nu au fost parti in conflict. Ar trebui sa sti si asta. Eu ti-am pus o intrebare tu m-ai atacat vreo 2 pagini, mai ales ca nu vorbim de locomotive cu fum care sunt depasite ci de cele electrice, americane si care fac suportabila situatia din OM unde ne straduim sa facem sa infloreasca atitudinea pozitiva fata de viata.
Ai idee de locomotivele electrice....nu cred.....nivelul tau e la genunchi in jos.
Nu este absolut nicio problema daca tu continui sa crezi acest lucru.  Nu o doreste nimeni altcineva decat turbanratatii.  
"-Dar iti jur ca la ora 11.27 trece o locomotiva care scoate fum......!!!"
"- Iarasi dirijezi in trafic, vioreaua? nu de alta dar vezi de barna inainte de a da sfaturi
e mare e groasa...Vezu fumul din ochii tai si apoi locomotiva din ochii altora...."
"-FUM........."
"-prin urmare amenintarile tale ca vei scoate FUM in ochii cui nu-ti place, nu fac sa scoata in evidenta decat un singur lucru
ca sunteti incapabili sa discutati on topic,.-de fapt m-am trezit insultata pentru ca ti-am corectat o eroare
Pentru ca trebuie sa sti macar atat....locomotiva scoate fum.........!!!!"

=============
Sus In jos
http://viatadelangamine.forumgratuiti.com

Locomotiva scoate fum.....!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VIATA DE LANGA MINE :: SUBIECTE :: Cultura :: Cenaclul forumului-
Mergi direct la: