VIATA DE LANGA MINE

FORUM DIFICIL PENTRU CEI CE CRED ORBESTE, INDIFERENT IN CE

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

ciorna -citate grecia-profit de pe urma refugiatilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
abbuviorica
Admin

Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: ciorna -citate grecia-profit de pe urma refugiatilor   25.02.16 1:14

[quote name="costyn_man" timestamp="1456349514" post="18816165"]
Fata mea, acolo spune destul de clar, migranti afgani si refugiati! Se stie ca afganii sint migranti, cine sint refugiatii? De ce nu citesti cum trebuie? Chiar vrei sa te faci de cacao? Ceea ce ramine de vazut este ce se va intimpla de luni cind va ajunge armata austriaca la granita macedoniei! Nu ar fi exclus sa asistam la inchiderea definitiva a granitei!
[/quote]
Sus In jos
http://viatadelangamine.forumgratuiti.com
abbuviorica
Admin

Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: ciorna -citate grecia-profit de pe urma refugiatilor   26.02.16 1:48

Buna seara din nou.

Ma gandesc sa deschid un nou subiect.
Referitor la America.
Prn ce se manifesta forta ei de putere mondiala

Dar mai ales cum va arata America  dupa alegeri.
Acum avem doar subiecte cu candidati la alegeri.
Dar ce va fu dupa aceea? ce fel de America vor primi rusii ca partener de dialog sau infruntare.
Dar restul lumii ?

Cum va arata si cat de puternica ramane dupa niste alegeri cu candidati mai mult decat problematici, stersi si neconvingatori, violenti in limbaj si problematici in echilibru si analiza, lucruri obligatorii comnadantului suprem.

Ce da puterea Americii cand ultimii presedinti, dar mai ales cel ce va veni este-parerea mea- departe de a fi capitanul care sa conduca vasul in mijlocul furunii.
Mereu m-a interesat ce poate da cu adevarat atata forta Americii, afara de zambetele fotogenice ale celor de la Casa Alba sau din Congres 

deci

"Ce face America puternica  si daca va mai fii la fel  si dupa alegeri"

Nu va fi un subiect disputat dar nici nu cred ca va ajunge la confruntari neprotocolare....ca sa ma exprim elegant....!!!

Ultima editare efectuata de catre abbuviorica in 04.03.16 15:05, editata de 1 ori
Sus In jos
http://viatadelangamine.forumgratuiti.com

ciorna -citate grecia-profit de pe urma refugiatilor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VIATA DE LANGA MINE :: SUBIECTE :: Ultimele stiri politice :: Stiri internationale-
Mergi direct la: